Kandıra İlçemizde 10 Hane Ziyaret Edilerek, Gönüllere Dokunuldu « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 12:53

Kandıra İlçemizde 10 Hane Ziyaret Edilerek, Gönüllere Dokunuldu

Kandıra İlçemizde 10 Hane Ziyaret Edilerek, Gönüllere Dokunuldu
Son Güncelleme :

06 Nisan 2022 - 10:58

54 views

Valimiz Seddar Yavuz’un talimatlarıyla Gönülden Gönüle projesi kapsamında ilimiz genelinde Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir şehit yakını, gazi, öksüz, yetim, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi aile kalmayıncaya dek ziyaretlerini yapmak üzere görevlendirilen Vali Yardımcılarımızca yapılan hane ziyaretlerine bugün de Kandıra ilçemizde devam edildi.


10 Hane Ziyaret Edildi, Durumları Yerinde İncelendi


Kandıra ilçemizde ihtiyaç sahibi 10 aileyi hanelerinde ziyaret eden, Ramazan aylarını tebrik eden Vali Yardımcısı Ekrem Çalık, Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını iletip, taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi.

 
İhtiyaç sahibi ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yardımcısı Çalık; “Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un talimatlarıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler de amacımız; sıkıntı ve sorunları dinlemek, bu doğrultuda yapılan talepleri yerinde incelemektir.” diyerek gereken ne varsa yapılacağını belirtti.

 
Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, Ramazan aylarını tebrik ederek hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Çalık, çocuklara da hediyeler vererek onların coşkularına, sevinçlerine ortak oldu.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x