KAISİAD, Mart toplantısı Tuzla’da gerçekleştirildi « Bölge Haber Gazetesi

17 Ocak 2022 - 13:05

KAISİAD, Mart toplantısı Tuzla’da gerçekleştirildi

KAISİAD, Mart toplantısı Tuzla’da gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

25 Mart 2019 - 11:14

KAISİAD’ın geleneksel olarak her ayın son hafta sonu düzenlediği kahvalıtılı toplantının sonuncusu geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Tuzla’daki Adli Restaurant’ta gerçekleştrildi. KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş’un ev sahipliğindeki kahvaltı bu ay Adli Restaurant’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İşletmeci Bekir Süt konuklarla tek tek ilgilendi. Önümüzdeki cumartesi günü yapılması gereken toplantı yerel seçimlerin yapılacak olmasından ötürü bir hafta öne alındı. Toplantıda konuşan KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş “KAISİAD toplantıları kültürel ve ekonomik anlamda birlikteliğimizi sağlamak için yapılıyor. Bizler doğduğumuz yeri de doyduğumuz yeri unutmayarak üyelerimiz için bir araya geliyoruz” diye konuştu.

MÜGE ANLI’DAN TEŞEKKÜR

 

Darıca Karslılar Derneği Başkanı Ali Şen,, geçtiğilmiz aylarda Kars’ta yaşayan Sedanur’un ailesine yapılan yardımın televizyoncu Müge Anlı’yı çok duygulandırdığını ifade etti. Şen, bölgeye gerekli yatırımları yapmaya devam edeceğini kaydetti.

TALAT OSMANOĞLULLARI’NDAN TEŞEKKÜR

Öte yandan toplantıda söz alan İntersivin Yönetim Kurulu Başkanı Talat Osmanoğulları açılışta kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

BENZER HABERLER