“Kadınlarla beraber kazanacağız” « Bölge Haber Gazetesi

17 Ocak 2022 - 12:36

“Kadınlarla beraber kazanacağız”

“Kadınlarla beraber kazanacağız”
Son Güncelleme :

05 Ocak 2019 - 22:19

10 views

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe teşkilatında 31 Mart seçim heyecanı artarken hava gün geçtikçe ısınıyor. Kadın kollarının düzenlediği birlik ve beraberlik programına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun’a partili kadınlar tam destek verdi.

KADINLARDAN RENKLİ PROGRAM

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe teşkilatında çalışmalar sürüyor. Kadın kollarının düzenlediği birlik ve beraberlik programı büyük ilgi ve destek gördü. Gerçekleştirilen programa CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Savaş Gayretli ve partililer katılırken Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun’a partili kadınlar büyük ilgi gösterdi ve kendisine tam destek verdi.

TARİH KADINLARLA DOLU

CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan, “Tarihimiz boyunca nice kadın kahramanız oldu. Bundan sonra da olacak. Bugün bu programa destek olan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyoruz. Nice güzel programlar diliyorum. Bir arada oldukça kadının sesi susmayacak. Kadın yerinde saymayacak. İyi ki varsınız. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan kadınlarımızla beraber yürümeye devam edeceğiz, iyi ki bir aradayız” dedi.

YETER Kİ İSTEYİN

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz konuşmasında kadının gücüne değindi. Yılmaz, “Kadınlar erkeklerden daha aktif. Sokakta, çarşıda, pazarda bizler sizler kadar sesimizi duyuramıyoruz. Elinizi taşın altını koymaktan, sokakta olmaktan, kapıları çalmaktan korkmayın. Gebze Belediyesini sizlerle kazanacağız. Yeter ki inanın, kadın inanırsa her şey olur. Belediye Başkan Adayımız Recep Bey ile, sizlerin desteğiyle sonuca ulaşacağız” dedi.

SİZLERLE YÜRÜYECEĞİM

“Kadınlarımıza teşekkür ediyorum” diyen Cumhuriyet Halk Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, “Tarih boyunca tüm haklar kadınlar tarafından alındı. Kadınsız hayat, kadınsız yönetim olmaz. Sizlerle beraber yürümek istiyorum. Sizleri yanımda görmek istiyorum. Ötekileştirmeden, yan yana siyaset yapacağız. Kavga etmeden bu kenti güzel bir kent haline getireceğiz, kadınlarımızla Gebze Belediyesini kazanacağız” dedi.

DURSUN’A BÜYÜK DESTEK

Recep Dursun konuşmasının devamında, “Adayınızı göğsünüzü gere gere destekleyin. Sorunları beraber aşıp, yolu beraber yürüyeceğiz. Mücadele ederek kazanacağız. Mahalle meclisi oluşturacağız. Hep birlikte bu kenti yöneteceğiz. Birlikte ayağa kalkalım” ifadesini kullandı. Kadınların tek tek sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Recep Dursun, program sonrasında büyük ilgi ve sevgi görürken Kadınların “Başkan adayımız demiyoruz, biliyoruz ki siz kazanacaksınız Başkanım” yorumları dikkatten kaçmadı.

BENZER HABERLER