İYİ Parti İzmit Sanayi Sitesinde « Bölge Haber Gazetesi

1 Temmuz 2022 - 02:19

İYİ Parti İzmit Sanayi Sitesinde

İYİ Parti İzmit Sanayi Sitesinde
Son Güncelleme :

19 Şubat 2022 - 9:00

108 views

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı daha önce sorunları saptamak için gerçekleştirdiği esnaf anketinin devamı olan çözüm anketini Sanayi Sitesindeki esnaflar ile yapmaya başladı.

İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İlçe Başkan Yardımcıları Yavuz Dursun, Nebiye Demirtaş, Erol Derin, geçmiş dönem İl yöneticisi Hayati Temügen, Körfez Mahalle Başkanı Nedret Yılmaz, Yenimahalle Mahalle Başkanı Tuncay Daylan ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sevinç Yalçın ile birlikte İzmit Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret etti.

Ziyarete İzmit Sanayi Sitesi Başkanı Muzaffer Gürfidan ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek başlayan İlçe teşkilatı daha sonra sanayi sitesindeki esnafları dolaştı.

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz “Bugün Sanayi Sitesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Teşkilatımız ile birlikte daha önce sorunları saptamak için gerçekleştirdiğimiz esnaf anketimizin devamı olan çözüm anketimizi Sanayi Sitesindeki esnaflarımız ile yapmaya başladık. Sanayi Sitesi büyük bir bölge, hafta boyunca bütün esnafımızı gezip hem sıkıntılarını dinleyip hem de partimizin çözüm önerilerini aktaracağız. Anketimizi bitirdiğimizde sonuçlarını basın toplantısu ile paylaşacağız. Hedefimiz İzmit’te ayak basmadık yer, ziyaret etmediğimiz esnaf bırakmamak” dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments