İflas Kalktı, Yolculara Lokma Dağıttılar « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 21:34

İflas Kalktı, Yolculara Lokma Dağıttılar

İflas Kalktı, Yolculara Lokma Dağıttılar
Son Güncelleme :

15 Nisan 2019 - 23:51

Türkiye’nin sayılı yolcu taşıma firmalarından birisi olan Pamukkale Turizm, iflas kararı kalkınca bu sevincini yolcularıyla paylaştı. Pamukkale Turizm’in Gebze acenteliğini yapan Murat Yılmaz ve Burak Yılmaz kardeşler dün Gebze otogarında vatandaşlara ve yolculara lokma ikramında bulundular. Gebze otogarında gerçekleşen lokma dağıtımına Pamukkale Turizm’in Bölge Koordinatörü Uğur Emektar , Bölge Müdürü Muhammet Resul Kılıç, Anadolu yakası Müdürü Ali Ayık,, , Servisler Müdürü Erol Gömleksiz, Terminaller Müdürü Muhammet kasım hazır bulundular. Terminalde hep birlikte yolculara ve vatandaşlara lokma dağıttılar.

Bölge Koordinatörü Uğur Emektar ‘’İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından iflas kararının kaldırılması, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız ve yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesi adına adil bir sonuç olmuştur.

57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu süreçte bizlere mesajları ile destek veren sadık ve sevgi dolu tüm yolcularımıza, görevlerini yaparken profesyonelliklerinden taviz vermeyen sabırlı ve güler yüzlü çalışanlarımıza, Pamukkale Turizm ailesine verdikleri destekten bir an bile tereddüt etmeyen güvenilir iş ortaklarımıza, sektör mensuplarına, basın mensuplarına, ülkemizin adil ve sağduyulu tüm hukukçularına, bizlerle henüz seyahat etme imkanı bulamamış olmalarına rağmen sevgileri ile moral veren herkese, yürekten teşekkürler.

Amacımız 57 yıldır olduğu gibi bugün de, yolcularımızdan aldığımız güç ile daima “Keyifli Yolculuk”ları daha çok insanımıza ulaştırmak üzere, yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir.’’ dedi. Uğur Emektar ayrıca Pamukkale Turizm’in Gebze acenteliğini yapan Murat Yılmaz ve Burak Yılmaz kardeşlere bu güzel jestlerinden dolayı teşekkür etti.

BENZER HABERLER