Helal olsun size! « Bölge Haber Gazetesi

20 Mayıs 2022 - 11:14

Helal olsun size!

Helal olsun size!
Son Güncelleme :

07 Kasım 2019 - 11:40

42 views

Öğretmenlik te, eğitimcilik te böyle olur 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çayırova Alpaslan İlkokulu’nun kendisini mesleğine adamış öğretmeni Songül Kepoğlu, çalışma ve girişimleriyle okulun sınıfını müzik aletleriyle donattı. Songül öğretmenin çabasıyla müzisyenlik yeteneği gelişmiş öğrenciler yetişecek….

 

2015- 2016 Eğitim- Öğretim yılında hizmete başlayan Alparslan İlkokulu , öncü çalışmalarıyla Çayırova  eğitimine katkı sağlamaya devam ediyor.Her öğrencinin var olan yeteneğini geliştirmeye yönelik ” Beceri Geliştirme Projesi ” bu kez farklı bir alanda önemli ve sıra dışı  bir çalışma alanı ile karşımıza  çıktı.

RİTM VE MÜZİK SINIFI  

Daha önce Sanat Atölyesi, Zeka Oyunları Sınıfı, Kodlama Sınıfı, Satranç Sınıfı , Algı ve Dikkat Atölyesi , Drama Atölyesi , kütüphane gibi sağladığı  alanlarla devlet okullarındaki eğitim anlayışına farklı bir boyut  kazandıran Alparslan İlkokulu , son olarak Ritim ve Müzik Sınıfı ile dikkatleri çeken bir çalışmaya daha imza attı.

  ÖĞRETMEN KEPOĞLU’NUN KATKILARIYLA

Alparslan İlkokulu   öğretmenlerinden Süheyda Songül Kepoğlu ‘ nun  çalışma ve girişimleriyle ETAŞ GIDA A.Ş katkılarıyla piyano, melodika , gitar , bağlama , marakas , darbuka, tef gibi müzik aletleriyle donanımlı bir sınıfı daha Çayırovalı öğrencilerine kazandırdı. Böylece Çayırova öğrencileri ders etkinlikleri dışında , müzik alanında kendilerini geliştirme imkanı bulabilecekler.

 

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x