Halil İbrahim ÇETİN’in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı « Bölge Haber Gazetesi

6 Aralık 2021 - 03:19
SON DAKİKA

Halil İbrahim ÇETİN’in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Halil İbrahim ÇETİN’in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Son Güncelleme :

05 Eylül 2021 - 16:40

Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılı Mart ayı ortasından itibaren on-line eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ile açıklama yapan Halil İbrahim ÇETİN’den yeni eğitim öğretim yılı mesajı…

Sevgili öğrenciler, uzun süren ayrılıktan sonra bir arada olacağımız dönem için eğitim öğretimi ilgilendiren iş ve işlemler ile ilgili olarak pandemi sonrası sorunsuz yeni başlangıç için bütün önlemlerin alındığını bilmenizi isterim.

Pazartesi günü saat 09:00’da açılış töreninde sınıf listeleri, ders programı, servis işlemleri ve kitap dağıtım işleri törende sizlere resmi şekilde açıklanacaktır. Bütün konularda sorun yaşanmadan eğitim öğretim yılına başlanması için gayret gösteren herkese teşekkür ederim.

Öğrenci okul kıyafeti konusunda okulumuz idaresi ve OAB yönetimi tarafından hiçbir firma, şahıs ve şirket ile anlaşmamız yoktur. Velilerimiz öğrenci okul kıyafetlerini, bütçe ve imkanlarına göre istedikleri yerden alabilirler.

Belirlenen kurallar dahilinde kazasız belasız sağlık içinde başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmek en öncelikli isteğimdir. Öğrencilerimize öğretmenlerimize ve velilerimize yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.

Halil İbrahim ÇETİN

Okul Müdürü

BENZER HABERLER