Gökhan Aktaş’tan adaylık açıklaması « Bölge Haber Gazetesi

18 Ocak 2022 - 20:00

Gökhan Aktaş’tan adaylık açıklaması

Gökhan Aktaş’tan adaylık açıklaması
Son Güncelleme :

30 Kasım 2019 - 20:29

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP)’de delege seçimleri sonrasında başkan adaylığı kamuoyu  açıklamalarının ilkini Gökhan Aktaş gerçekleştirdi.  Darıca ilçe başkan adayı olan Gökhan Aktaş  adaylığını bugün Darıca Özdemir Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiği programla duyurdu. CHP’nin 31 Mart seçimlerinde Darıca’da önemli bir rol kat ettiğini, bir sonraki seçimlerde Darıca Belediyesi’nde CHP bayrağını dalgalandıracaklarını ifade eden Gökhan Aktaş, “Katılımcı ve şeffaf bir yönetim için, geçmişin deneyimlerinden faydalanarak günümüze hitap edecek çözüm yolları için, ktuplaşma ve gruplaşmalardan uzak, planlı ve bilinçli üye yapımını sağlamak, belediye meclis üyelerimizle daha güzel bir Darıca için omuz omuza aktif çalışmalar yapmak, mahalle birimlerimizi tekrar yapılandırmak, kadın ve gençlik kollarımızı yönetim kadrolarımızın içinde daha da aktifleştirmek için aday oldu. En önemlisi Yerelde millet ittifakı bileşenlerini oluşturan yanı demokratik güç bileşenleriyle kurulan birlikteliği koruyarak daha fazla güçlendirecek politikalr üretmek için desteğinizi istiyorum.”dedi.

“ARKADAŞLARIMI RAKİP GÖRMÜYORUM”

Aktaş sözlerine şöyle devam etti., “Bizlerin çocuklarımıza karşı partimize oy veren onbinlerce insana ve toplumun diğer katmanlarına karşı sorumluluklarımız var. Bizler CHP olarak mücadeleden pes etmek gibi, küsmek yada bırakmak gibi bir durumu olamaz. Bu basit bir ilçe başkanlığı meselesi değildir. CHP bir birey olarak ülkem için bende bir şeyler yapmak istiyorum diyen kardeşinizin sizlerden destek istediği gündür. CHP de bu nedenle hiçbir arkadaşımı rakip görmüyorum. Hep birlikte çalışmak zorundayız.”dedi.

GÖKHAN’I YALNIZ BIRAKMADILAR

İl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Darıca’ya giden Harun Yıldızlı sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Yıldızlı’nın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Partimizin gençlik kollarında yetişen, sosyal demokrasi mücadelemize yıllardır destek olan Gökhan Aktaş bugün Darıca ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. İl yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte bizleri adaylık açıklamasına davet eden Gökhan kardeşimizi yalnız bırakmadık. Gençliği ve heyecanı ile partimize çok şeyler katacağını düşünüyoruz. Yolu açık olsun.”

BENZER HABERLER