Geleneksel buluşma « Bölge Haber Gazetesi

24 Ocak 2022 - 07:50

Geleneksel buluşma

Geleneksel buluşma
Son Güncelleme :

12 Haziran 2020 - 16:33

12 views

Gebze Ticaret Odası’nın önceki dönem meclis üyelerinden, işadamı Ali Kemal Aydın 14 yıldır sürdürdüğü basınla buluşma toplantılarının 15’incisini dün akşam Eskiçarşı’da bulunan Tekin DÖner Salonu’nda gerçekleştirdi.

Her yıl Ramazan ayında gazetecilerle buluşarak gündeme dair değerlendirmelerde bulunan bölgemizin sevilen isimlerinden Aydın, koronavirüs tedbirleri nedeniyle ramazan ayında vermeyi düzenlediği iftar buluşmasını ertelemişti. Aydın, basınla buluşma toplantılarının 15’inci ve sonuncusunda yine çarpıcı mesajlar verdi. Aydın ayrıca toplantıya davet ettiği Kişisel gelişim uzmanı Yazar Haluk Öztekin’in ‘Farkındalık’ isimli kitabını da gazetecilere dağıttı. Geçmiş dönemde Gebze Ticaret Odası meclis üyeliği de yapan Ali Kemal Aydın, başarılı, çalışkan ve etkili bir meclis üyesi profiliyle hafızalarda yer tutmuştu.

BİRLİK BERABELİK MESAJLARI

Gebzeli işadamı ve GTO eski meclis üyesi Ali Kemal Aydın, hem iş hem sosyal hayatta Gebze için mücadele ettiğini belirterek, “İş hayatımda ve ticaret odası meclis üyeliği dönemimde daha yaşanabilir bir Gebze için mücadele ettim. Gebze’nin sorunlarının çözümü için bu şehirde yaşayanların birlik-beraberliğinin, sahip çıkma ve sorgulama kültürünün önemli olduğunu vurguladım. İnsanlarla samimi duygu düşüncelerle ilişki kurmak bana hep can ve heyecan keyif vermiştir. Hayatım boyunca ben değil biz kavramının doğruluğuna inandım. Kontrolsüz güç güç değildir, her konuda dünya değişirken değişmeyeni bizim değiştirmemiz gerektiğine inanıyorum” dedi.

Siyasi partiler ve seçim sistemleri yenilenmeli

Ülkemizdeki genel sorunlara da değinen Aydın, siyasi parti ve seçim sistemleriyleve sivil toplum kuruluşlarıyla ilgili yasal düzenlemenin günclleştirilmesi gerektiğini savundu.

EĞİTİMCİ YAZAR HALUK ÖZTEKİN DE KATILDI

Ali Kemal Aydın toplantıya ayrıca oğlu Ahmet ve kişisel gelişim uzmanı Haluk Öztekin’i de davet etti. Yazar Haluk Öztekin, Gebzelilere kısa bir sunum yaparken, toplantı sonunda ‘Farkındalık’ isimli kitabını da imzalı olarak hediye etti.

Toplantıda söz alan gazeteciler de 15 yıl boyunca gazetecilerle bir araya gelen Ali Kemal Aydın’a teşekkür ederek toplantıların devamını dilediler. Toplantıdan sonra ise bol bol sohbet ettiler. Toplantıda gazeteciler işadamı Ali Kemal Aydın’a plaket takdim etti.

BENZER HABERLER