Gebze’de ekipler 7/24 Kar Mesaisinde « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 06:37

Gebze’de ekipler 7/24 Kar Mesaisinde

Gebze’de ekipler 7/24 Kar Mesaisinde
Son Güncelleme :

13 Mart 2022 - 9:57

122 views

Gebze’de ekipler 7/24 Kar Mesaisinde

Etkisini sürdüren yoğun kar yağışının olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak üzere ilk andan itibaren teyakkuza geçen Gebze Belediyesi karla mücadele ekipleri gece-gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Gebze Belediyesi kar ekiplerinden tam kadro gece mesaisi. Etkisini sürdüren yoğun kar yağışının olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak üzere ilk andan itibaren teyakkuza geçen Gebze Belediyesi karla mücadele ekipleri gece-gündüz çalışmalarına devam ediyor. Gebze’nin tüm mahallelerinde cadde ve ana arterlerinde trafiğin aksamaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına hızla devam eden Gebze Belediyesi’ne bağlı ekipler gece saatlerinde de tam kadro saha çalışmalarına devam ediyor.

BÜYÜKGÖZ: TÜM EKİPLERİMİZLE NÖBETTEYİZ

Temizlik işleri ve fen işleri müdürlükleri personellerinden oluşan ekiplerin çalışmalarını gerek sahada gerekse oluşturulan kriz masasında takip eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze’mizin her noktasında ekiplerimiz soğuk havaya rağmen aralıksız çalışıyor. Son ana kadar çalışmalara devam edeceğiz. Tüm ekiplerimizle nöbetteyiz. Mesai arkadaşlarıma da kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

SOKAKTAKİ CANLAR UNUTULMUYOR

Kar küreme ve temizlik çalışmalarının yanı sıra Gebze Belediyesi’nin arama kurtarma ekipleri GEAK da vatandaşların zor anlarında yardımına koşuyor. Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de kar yağışından vatandaşların ve sokaklarda yaşayan patili dostlarımızın olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Sokakta yaşayan canların aç ve susuz kalmaması için veteriner işleri müdürlüğüne bağlı ekipler belirli periyotlarla besleme noktalarına mama takviyesi yapıyor. 

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments