Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nden 10 Ocak programı « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 00:56

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nden 10 Ocak programı

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nden 10 Ocak programı
Son Güncelleme :

14 Ocak 2022 - 13:18

135 views

Gebze Gazeteciler Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir program düzenledi. Programa Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak, Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan ve GEGACE üyeleri katıldı. Programda Dilovası belediyesinin katkılarıyla üyelere tablet hediye edildi

Gecede bir konuşma yapan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu basınının zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “TGF olarak bu sorunların çözümü için mücadele ediyoruz. Son bir hafta içerisinde Kahraman Maraş, Malatya, Nevşehir, Karaman, Mersin, Adana, İstanbul ve bugün de Gebze’deyiz. Ziyaretlerimize ve meslektaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Basının sorunlarını çözmek için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edeceğiz” diye konuştu. Genel Başkan Yılmaz Karaca ayrıca basına desteklerinden dolayı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e de teşekkür etti. 

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK
TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz da günün anlamına ilişkin birer konuşma yaptı. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir de yaptığı konuşmada, basının çok önemli olduğunu vurgulayarak basına verdikleri desteğin devam edeceğini söyledi.

Gecede ayrıca TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e, TGF Genel Başkan Yılmaz Karaca’ya, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak’a ve Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan’a birer plaket takdim etti. Gebze Gazeteciler Cemiyeti önceki gün de Gebze Center Alışveriş merkezinde 70 yıllık gazetelerin yer aldığı ‘Nostalji 22’ isimli bir fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirmişti.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x