“Fatih Caddesi trafiğe kapatılsın mı?”   « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 02:23

“Fatih Caddesi trafiğe kapatılsın mı?”  

“Fatih Caddesi trafiğe kapatılsın mı?”  
Son Güncelleme :

19 Kasım 2019 - 16:24

49 views

Çayırova Belediyesi, vatandaşa soruyor?   

“Fatih Caddesi trafiğe kapatılsın mı?”

Çayırova Belediyesi, vatandaşlardan gelen yoğun talep nedeniyle ilçenin en işlek caddesi olan Fatih Caddesi’nin hafta sonu trafiğe kapatılıp kapatılmaması ile ilgili bir anket çalışması başlattı. Çayırova Belediyesi soruyor “ Fatih Caddesi haftanın 1 ya da 2 günü trafiğe kapatılsın mı?”

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sorunları vatandaşlarla istişare ederek çözmeye devam ediyor. Hizmetleri halka danışarak yapan Başkan Çiftçi, gerek seçimden önce gerek seçimden sonra vatandaşların Fatih Caddesi’nin araç trafiğine kapatılması ile ilgili yoğun talepleri üzerine caddede anket yapılması  talimatını verdi.

ANKETTEN ÇIKACAK SONUÇ…

Çitçi’nin talimatı doğrultusunda harekete geçen Belediye ekipleri Fatih Caddesi’nde anket çalışması başlattı. Hem vatandaşlara hem de esnaflara, caddenin hafta sonu bir yada iki gün trafiğe kapatılıp kapatılmaması ile ilgili soru yöneltiliyor. Bir yandan vatandaşlarla diğer yandan caddede faaliyet gösteren tüm esnaflarla görüşen belediye yetkililerinin yaptığı anketten çıkan sonuca göre caddenin hafta sonu trafiğe kapatılıp kapatılmayacağına karar verilecek.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x