“En büyük hizmetimiz Çayırova’yı ilçe yapmak…” « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 16:41

 “En büyük hizmetimiz Çayırova’yı ilçe yapmak…”

 “En büyük hizmetimiz Çayırova’yı ilçe yapmak…”
Son Güncelleme :

22 Ocak 2019 - 15:47

12 views

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi bölge basın mensupları ile bir araya gelerek yerel seçim sürecini değerlendirdi.

 

KARAHAN’DAN ŞEVKİ DEMİRCİ’YE TEŞEKKÜR

Belediye Başkan Adayı Çiftçi’nin İkiler Restoran’da düzenlediği basın toplantısına Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Çayırova Ak Parti SKM Başkanı Ermiş Göksu, Çayırova Ak parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dönmez, Çayırova Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler’de katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan SKM Başkanı Ermiş Göksu belediye başkanı Şevki Demirci’nin rahatsızlığı nedeniyle katılım gösteremediğini belirtti. Göksu’nun ardından konuşan Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan, ” 3 dönemdir Çayırova’yı partili arkadaşlarımız yönetiyor. Tüm belediye başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Çayırova’yı parlayan bir yıldız haline sokan Şevki Demirci başkanımıza ayrıca teşekkür ederiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Çayırova’yı hakettiği yere taşıyacak olan Bünyamin Çiftçi adayımıza güveniyor, başarılı olacağına inanıyoruz.” dedi. Partinin kadın kolları başkanı Seyhan Dönmez’de toplantıda kısa bir selamlama konuşması yaptı. Dönmez, “Demirci başkanımızla Çayırova’ya büyük hizmetler aldığımıza düşünüyor Çiftçi başkanımız döneminde de güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Kadın kolları olarakta üstümüze düşecek olan her görevde hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” dedi. Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler’den konuşmasında, “Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Bünyamin Çiftçi ismi ile yerel seçim sürecinde sahalarda yer alacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

ÇİFTÇİ: “DEMİRCİ’NİN HİZMETLERİNİ HERKES BİLİYOR” 

Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi toplantının son konuşmasına kendini tanıtarak başladı. Çiftçi, “Çayırova 3 dönemdir Ak Partili belediyelerimiz tarafından yönetiliyor. Ben belde ve ilçe yönetimlerinde görev aldım. Bu görevlerde hizmet etmeye çalıştım. En son Şevki Demirci başkanımızın hizmetlerini herkes biliyor. Bizim Çayırova’ya yaptığımız en güzel hizmetlerin başında Çayırova’yı ilçe yapmak oldu. Kısa sürede entegrasyonunu tamamlamış kalkınmaya başlamıştır. Daha da güzellikler katıp gelişim çıtasını yükselteceğiz. Bu işleri yaparken halkımıza danışacağız. Onların istekleri ve önerileri dahilinde bu ilçeyi hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.

 

MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI SÜRECİ SÜRÜYOR

 

Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuruları hakkındaki son durumla ilgili bilgi isteyen basın mensuplarına açıklama yapan Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan, “Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurularımız devam etmektedir. Sayı olarak 65 civarındayız. Son tarihin ne zaman biteceği yönünde netlik kazanan bir durum yok. Bugüne kadar yapılan başvuru sayısı da bana göre normaldir.” dedi. Ayrıca seçim beyannamesi hazırlanmadan proje açıklaması yapmayacaklarının da altını çizdiler. Başkan Adayı Çiftçi, geçmiş dönemde Şevki Demirci’nin başarı grafiğinin yüksek olmasının kendisine de şevk ve heyecan verdiğini parti birliği açısından da bu durumun sevindirici olduğunu ifade etti. Seçim sonucu olarak İlçe Başkanı Karahan yüzde 60’ı geçen bir hedefte olduklarını ifade etti.

 

BENZER HABERLER