Ekmeğe Değil, Bugdaya Bile Muhtaç Olabiliriz. « Bölge Haber Gazetesi

23 Mayıs 2022 - 22:29

Ekmeğe Değil, Bugdaya Bile Muhtaç Olabiliriz.

Ekmeğe Değil, Bugdaya Bile Muhtaç Olabiliriz.
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 11:24

78 views

Ekmeğe Değil, Bugdaya Bile Muhtaç Olabiliriz.

Geçtiğimiz günlerde ramazan ayı çalışmalarını programlayan Yenden Refah Partisi Kocaeli il başkanlığı, ramazan ayının gelmesi ile çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

Ramazan ayı boyunca ilçelerde yapılması planlanan hakla kucaklaşma programının ilki İzmit ilçesinde yapıldı. Program öncesinde vatandaşlar ile iftar sofrasına oturan il başkanı Mehmet Aras, iftar sonrasında yardımcılarıyla beraber halkın içine karıştı. Halkla kucaklaşma adı verilen program kapsamında, iftar sonrasında vatandaşların yoğun olarak bulunduğu kafe ve kıraathaneler dolaşıldı. Esnafın hali hatırı soruldu.

Yeniden Refah Partisi, İftardan Sahura Kadar Halkla İç İçe.

Sanayi mahallesi ve 42 evler mahallelerinde sayısız işletmeyi ziyaret eden Aras, gittiği mekanlarda halka hitap etti. Yanında götürdüğü görsel materyaller ile renkli görüntüler oluşturan Aras, halktan yoğun ilgi gördü.

Halka kırmızı mercimek ve Ayçiçek yağı gösteren Aras, bakın bunlara muhtaç hale geldik. Bu böyle devam ederse eğer ekmeğe değil, buğdaya bile muhtaç hale gelebiliriz. Tüketim ekonomisinin sonu işte budur. Üretmeden tüketmek, tükenmektir, şeklinde konuştu.

Konuşmasını vatandaşlara fıkralar anlatarak sürdüren Aras, dinleyenleri bolca güldürdü.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x