Dilovası Edebiyat Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu: Tarık Tufan « Bölge Haber Gazetesi

1 Temmuz 2022 - 05:47

Dilovası Edebiyat Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu: Tarık Tufan

Dilovası Edebiyat Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu: Tarık Tufan
Son Güncelleme :

10 Şubat 2022 - 12:38

101 views

Dilovası Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak  gerçekleştirilen “Edebiyat Sohbetleri” programının bu hafta ki konuğu araştırmacı, yazar ve senarist Tarık Tufan olacak.

Dilovası Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen “Edebiyat Sohbetleri” devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu ise ünlü araştırmacı, yazar ve senarist Tarık Tufan olacak.

Şehit İlimdar Atasoy İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek etkinlik 11 Şubat Cuma günü saat 14:00’da.  yapılacak olan konferans öncesi tüm Dilovalılar’ı davet eden Başkan Şayir yaptığı açıklama da “Günümüzün değerli araştırmacı, yazar ve edebiyatçılarını ilçemizde ağırlayarak hem öğrencilerimizin hem de Dilovası halkının geleceğine ışık tutmaya çalışıyoruz. Geçmişten günümüze yaşanan olayları ve toplumsal değerlerimizin gerçek yaşanmışlıklarla ele alınması, edebiyatımızın ünlü isimleri tarafından aktarılması ve toplumsal hafızamızı güçlendirmek için gerçekleştirdiğimiz “Edebiyat Söyleşileri” konulu konferanslarımızın bir yenisini daha gerçekleştiriyoruz. Araştırmacı, yazar ve senarist Tarık Tufan’ın anlatımı ile gerçekleşecek olan “Edebiyat Sohbetleri” konferansımızın da oldukça önemli olduğunu belirterek tüm halkımızı düzenlenecek olan etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments