Darıcalı taksiciler korsan taksiden şikayetçi! « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 21:47

Darıcalı taksiciler korsan taksiden şikayetçi!

Darıcalı taksiciler korsan taksiden şikayetçi!
Son Güncelleme :

15 Haziran 2020 - 14:17

11 views

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak Darıcalı taksici esnafını ziyaret etti. Taksiciler ziyarette korsan taksiden dert yanıp gereğinin yapılmasını istedi.

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak Darıcalı taksici esnafının daveti üzerine Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi taksi durağı ile Darıca Merkez Taksi durağını ziyaret etti. Sarıtoprak’a meclis üyeleri Ayhan Şen ve Tuncer Saltaş da eşlik etti. Ziyarette Covid-19 sürecine dikkat çeken Sarıtoprak taksici esnafına dezenfektan seti hediye etti.

DARICA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Sarıtoprak, “Taksici esnaflarımızın isteği üzerine Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Taksi durağı ile Darıca Merkez Taksi durağını ziyaret ettik. Ziyarette Covid-19 sürecine dikkat çekerek dezenfektan setlerimizi esnafımıza hediye ettik. Taksici esnafımız korsan taksiden dert yandı. Plakaları ile birlikte bizlere bildirdi. daha önce emniyet güçlerine haber verdiklerini belirten taksici esnafımız konuyla alakalı bir işlem yapılmadığını dile getirdi. Ayrıca durak yeri müsait olan esnafımız ise belediyeden taksi durağı yapılmasını talep etti. Bütün istekleri not aldık. Esnafımızın sorununu çözecek, derdine derman olacağız. Sizi dinliyoruz Darıca için çalışıyoruz” dedi.

BENZER HABERLER