Darıca Ardahanlılar Derneği yeni başkanını seçti « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 00:36

Darıca Ardahanlılar Derneği yeni başkanını seçti

Darıca Ardahanlılar Derneği yeni başkanını seçti
Son Güncelleme :

25 Kasım 2019 - 15:45

77 views

Darıca Ardahanlılar Derneği’nin hafta sonu gerçekleşen kongresinde Bülent Işık derneğin yeni başkanı seçildi. Dernek lokalinde gerçekleşen kongrede mevcut başkan Nebi Çelik tekrar aday olmazken, tek liste ile yapılan kongre sonucunda bölgemizin tanınmış iş adamlarından Bülent Işık Darıca Ardahanlılar Derneği’nin yeni başkanı seçildi. Kongrede divan başkanlığını Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği Başkanı Metin Baytöre yaparken divan üyeliklerini ise Tuncer Türk ve Bekir Kaya yaptı. Çelik’in konuşmasının ardından ise yeterli çoğunluk sağlandığı için seçime geçildi. Bülent Işık başkanlığında hazırlanan yeni yönetim listesi divana sunuldu tek adaylı gerçekleşen kongrede Bülent Işık yeni dernek başkanı seçildi.

Yeni başkan Bülent Işık; “Tüm hemşerilerime öncelikle teveccühleri ve bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim. Bayrağı devraldığımız Başkanımız Sayın Nebi Avcı ve yönetimine de bugüne kadar ki emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bugünden sonrada yeni yönetimimiz ile birlikte ve tüm hemşerilerimizle çalışmalarımıza başlayacağız. İnanıyorum ki kıymetli hemşerilerimiz bizleri yalnız bırakmayacaktır. Kongremiz ülkemize, kentimize ve bizlere hayırlı olur inşallah” şeklinde konuştu.

 

İŞTE DARICA ARDAHANLILAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİMİ

 

Yönetim Kurulu Asil: Bülent Işık (Başkan), Alim Demir, Yüksel Subaşı, Bülent Kömürcü, Hakan Uğurlu, Fatih Ergül, Ayvaz Kayabaşı, Atila Kandemir, Metin Güzel, Gökhan Sarıçam, Kenan Yıldırım, Oktay Yaşar, Tünay Toprak, Eyüp Kaçar, Öztürk Dursun

 

 

 

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x