Çiftçi, ilk kez oruç tutan çocuklarla iftar yaptı « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 16:01

Çiftçi, ilk kez oruç tutan çocuklarla iftar yaptı

Çiftçi, ilk kez oruç tutan çocuklarla iftar yaptı
Son Güncelleme :

06 Nisan 2022 - 12:36

80 views

Çiftçi, ilk kez oruç tutan çocuklarla iftar yaptı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilk kez oruç tutma heyecanı yaşayan çocuklar ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, çok değer verdiği çocuklar ile her fırsatta bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Çiftçi, Çayırova ve ülkenin geleceği olan minikler ile birlikte iftar yaptı, onların heyecanını paylaştı.

İftar programında konuşan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ,” “Rahmet ve bereket ayı Ramazan ayında yavrularımızla birlikte iftarda buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Rabbime hamd olsun, yine bir Ramazana bizleri kavuşturdu. Rabbim hepimizi bin aydan daha hayırlı gece olan Kadir gecesini en güzel idrak edenlerden eylesin. Rabbim tuttuğunuz oruçları kabul etsin’’ dedi

“İlk Orucum’’ programında oruç tutan çocuklar ilk kez iftar sofrasına oturup iftar vaktini beklemenin manevi hissiyatını yaşadı. İftar yemeği sonrası yemek duasına katılan çocuklar, program boyunca 11 ayın sultanına dair bilgiler öğrendi. Sahneye çıkan minikler “İbiş’’ ile beraber Ramazan manisi söyleyerek eski günlerdeki gibi pamuk şeker, mısır ve Osmanlı macunu yedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments