“CHP bayrağını dalgalandıracağız” « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 22:29

“CHP bayrağını dalgalandıracağız”

“CHP bayrağını dalgalandıracağız”
Son Güncelleme :

09 Aralık 2018 - 23:31

 

CHP  31 Mart’taki Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, partililerle buluştu ve hedefini açıkladı

“CHP bayrağını dalgalandıracağız”

CHP Gebze Belediyesi Başkan Adayı Recep Dursun, parti binasında gerçekleştirilen organizasyonla açıklamalarda bulundu. Dursun, “Gebze’de CHP’nin bayrağı dalgalanacak” şeklinde konuştu.CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz’ın da katıldığı basın toplantısında CHP Gebze Belediye Başkan Adayı avukat Recep Dursun’la birlikte aday adayı olarak yarışan doktor İsmail Demir de hazır bulundu.

 

HERKES SÖZ SAHİBİ OLACAK
“Yaşanan bu süreçte tartışmaya ve kavgaya gerek yok. Yokluğu paylaşmayalım, varlığı hep birlikte paylaşalım ve kazanalım. AK Parti’ye rantçı partidir, tek adamcıdır derler ya, peki biz ne yapacağız? Cumhuriyet Halk Partisi Gebze Belediyesi’ni kazanırsa nasıl yönetecek? Bizim AK Parti’den bir farkımız var. Biz halkçı belediyeciliği dile getirirken şunları söylüyorduk; Hizmetlerin belirlenmesi, denetlenmesi ve yerine getirilmesine kadar, tüm paydaşlarla her kesimin herkesin söz sahibi olmasını sağlayacağız.

 

EL BİRLİĞİ İLE BAŞARACAĞIZ
Her mahallede oluşturacağımız meclislerle, orada ikamet edenler hangi hizmetleri almak istiyorsa, onları yerine getirilmesini isteyecekler biz de onun planlamasını ve mali yapısını sağlayacağız. Bütün hizmetler onların istediği gibi olacak. Asla dayatma yapmayacağız. Belediyeyi taşeronlara, müteahhitlere teslim etmeyeceğiz. Güvencesizler, yardıma muhtaçlar, engelliler, yaşlılar hizmetlerimizden ücretsiz faydalanacak. Her mahallede kreş yapılacak. Trafik sorunu hafif raylı sistemlerle çözülecek. Bunları el birliği ile biz yapacağız.

 

MUTLU VE HUZURLU OLACAĞIZ
Bizim belediyecilik anlayışımızda asla kişileri zenginleştirmek yok, tüm zenginlikleri paylaşarak huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamak var. Gebze’yi mutlu insanların yaşadığı bir kent yapacağız. Köylerimizde yer alan tarlarımızı, meralarımızı üretime sokacağız. Oradaki insanları da oluşturacağımız ekoloji pazarlarıyla üretim ekonomisi döngüsüne katacağız. Belediyenin imar sorununu çözeceğiz. Beylikbağı bölgesinde yaşanan bir sorun var. Bütün bunların çözümü için elimizi taşın altına sokacağız.

 

TOPLUMCU BİR BELEDİYECİLİK
Beylikbağı bölgesi kamu hizmetlerinden ve kaynaklarından faydalanmıyor. Sizin orada yapacağınız her doğru iş inanılmaz bir etki yaratır. Dolayısıyla biz Gebze’nin siyasi atmosferini değiştirmek istiyorsak, Beylikbağı bölgesini önemseyeceğiz ve kentle entegrasyonunu sağlayacağız. Gebze yeniden, CHP’nin bayrağının dalgalandığı bir belediye olacak. Kocaeli’ni de böyle değiştireceğiz. Biz belediyeyi kazandığımızda halkçı ve toplumcu bir belediyecilik yapacağız. Kentte yaşayan herkesi buna katabilirsek, CHP bir daha Gebze’yi kaybetmeyecek.”

 

BENZER HABERLER