ÇESK karate sporcularından 1 altın 1 gümüş « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 07:22

ÇESK karate sporcularından 1 altın 1 gümüş

ÇESK karate sporcularından 1 altın 1 gümüş
Son Güncelleme :

15 Mart 2022 - 10:04

67 views

ÇESK karate sporcularından 1 altın 1 gümüş

Bartın’da düzenlenen Türkiye Okul Sporları Gençler A ve B Karate Şampiyonasında Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) sporcuları 1 altın ve 1 gümüş madalya kazandı.

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) karate takımı tatamideki formunu sürdürüyor. Aldığı başarılarla Türkiye ve Avrupa’da Çayırova’nın sesini duyuran genç karateciler başarıya doymuyor. Öz kaynaklarından birçok yıldız adayı yetiştiren ve farklı yaş kategorilerinde milli takıma yükselten Çayırova temsilcisi ilçeden bir şampiyon daha çıkardı. 4 gün süren şampiyonada Özhan Gökbulak 62 kg genç erkekler kategorisinde 1. olarak seronomide zirveye çıktı.  ÇESK müzesine 1 altın madalya daha ekleyen genç sporcu gösterdiği başarıyla Avrupa 7.si apoleti olan ikiz kardeşi Batıkan Gökbulak’a adeta nazire yaptı.
82 kg Genç Erkekler kategorisinde mücadele eden Bahadır Yüksel 3.ü olarak bronz madalya kazanma başarısı gösterdi. Şampiyona ardından ÇESK karate takımı kafilesi kente dönüş yaptı. Şampiyonadaki başarıların mutluluğunu yaşayan sporcular, desteklerinden dolayı Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye teşekkür etti.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments