Çayırova’nın 4 antrenörü daha oldu « Bölge Haber Gazetesi

17 Mayıs 2022 - 10:10

Çayırova’nın 4 antrenörü daha oldu

Çayırova’nın 4 antrenörü daha oldu
Son Güncelleme :

14 Mart 2022 - 8:04

47 views

Çayırovanın dört Güzide sporcusu yeşil sahalar da Ahlakları ile karakterleri ile örnek gösterilen                       Yeşil sahalara yıllarca futbolcu olarak terlerini akıtan Doğukan TEZCAN, Ubeydullah ÇETİN Fahrettin GÖRMÜŞ ve Gökhan TÜRK artık Türk sporuna futbol antrenör olarak hizmet edecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açtığı antrenörlük kurslarını başarı ile tamamladılar.

Ayrıca çiçeği burnunda 4 antrenörümüz geçmişte Çayırova Gençlerbirliği Spor kulübü altında yıllarca futbol oynamış ve büyük başarılara imza atmışlardı.

Antrenörlerimizden Ubeydullah ÇETİN bölgede tanınmış spor adamı olan ve yıllarını gençlere adayan Çayırova Gençlerbirliği Spor kulübü 2.başkanı Muzaffer ÇETİN’İN oğlu olan ÇETİN futbol antrenörlük belgesine hak kazanarak gençlere hizmet bayrağını bir adım ileriye taşıyacağını göstermiş. Oldu.

Antrenörlerimizin Futbol antrenörlük kursu Kocaeli tüfat merkezinde 10 gün sürdü.                                             10 gün boyunca ünlü eski futbolcu ve spor adamı Evren TURHAN ve Serhat SÜTLÜ hocalarımızdan ders aldılar. Bu kursla bilgilerine bilgi katan antrenörlerimize bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dileriz.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x