Çayırova MHP’den protokol ziyaretleri « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 16:58

Çayırova MHP’den protokol ziyaretleri

Çayırova MHP’den protokol ziyaretleri
Son Güncelleme :

21 Ağustos 2019 - 16:08

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ile yönetim kurulu üyeleri Çayırova Kaymakamlığı ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek yetkililerle görüştü.

 

KAYMAKAM GÖZEN, MHP’Yİ AĞIRLADI

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve Başkanvekli Ahmet Durak Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi ziyaret etti. Düzdaban ziyaretle ilgili olarak, “Çayırova Milliyetci Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak Çayırova Kaymakamımız Sayın Hasan Gözen Beyefendiyi Çayırova Belediye Başkanımız Sayin Bünyamin Çiftçi Beyefendiyi ziyaretlerinde bulunarak Çayırova alakalı bölgemizle alakalı hoşsohbetlerde bulunduk “dedi.

İKİNCİ ZİYARET BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇAKMAK

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve İlçe Başkan Vekili Ahmet Durak, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ı makamında ziyaret etti.

MHP Çayırova heyeti, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak’la buluştu. Yunus Emre Düzdaban ve Ahmet Durak, Yaşar Çakmak’ı makamında ziyaret ederek, bölge ve gündem üzerine görüş alışverişinde bulundular. Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, “Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Baskan Vekili Sayın Yaşar Çakmak Beyefendiye makamında ziyarette bulunduk. Bölgemizle ve gündemle alakalı hasbihal ettik” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’YLE BULUŞTULAR

MHP Çayırova İlçe Başkanı Düzdaban, Çayırova BElediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi de makamın da ziyaret etti. Başkan Düzdaban ziyaretle ilgili olarak sosyal medyadaki hesabından “

Çayırova Milliyetci Hareket partisi ilce Başkanlığı olarak Çayırova Belediye Başkanımiz Sayin Bünyamin Çiftçi Beyefendi Makaminda ziyaretlerinde bulunduk Bölgemizle alakalı Gündemle alakali hasbihallerde bulunduk” açıklamasında bulundu.

BÖLGE HABER MERKEZİ

BENZER HABERLER