Çayırova Kent Konseyi Kadın Meclisinden Yeni Bir Proje Daha « Bölge Haber Gazetesi

20 Mayıs 2022 - 01:32

Çayırova Kent Konseyi Kadın Meclisinden Yeni Bir Proje Daha

Çayırova Kent Konseyi Kadın Meclisinden Yeni Bir Proje Daha
Son Güncelleme :

28 Şubat 2022 - 7:41

72 views

Çayırova’mızda okuma seferberliği başlatıyoruz !

8 mart dünya kadınlar gününde Çayırova kent konseyi kadın meclisinden farkındalık yaratacak bir projeye daha imza atıyor.

Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan her okula bir kütüphane projesine Çayırova Kent Konseyi Kadın Meclisinden destek geldi. Böylesine önemli bir projeye kadınlar gününde düzenlenecek olan bir programla destek verecek olan kadın meclisi; proje kapsamında 8.000 kitap toplamayı hedefliyor.

Proje kapsamında halkımızın elinde bulunduğu her türlü kitapları Çayırova Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan depoya getirmeleri gerekmektedir. Toplanan kitaplar 8 mart günü düzenlenecek bir tören ile ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim edilecektir. Proje yıl boyunca devam etmesi ve her okula bir kütüphane oluşturulana kadar projeyi destekleyeceğini dile getirildi.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan kadın Meclisi Başkanı Nesrin Yılmaz “İlçe milli eğitimimiz öncülüğüne yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz, bu güzel projenin ilçemize yayılması için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” açıklaması yaptı.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x