Çayırova Eğitiminin Huzur Bozanı, ve Beklenen Adalet! « Bölge Haber Gazetesi

8 Aralık 2021 - 13:05
SON DAKİKA

Çayırova Eğitiminin Huzur Bozanı, ve Beklenen Adalet!

Çayırova Eğitiminin Huzur Bozanı, ve Beklenen Adalet!
Son Güncelleme :

08 Ekim 2021 - 9:09

Çayırova Eğitiminin Huzur Bozanı, ve Beklenen Adalet!

Gazetemiz güncel konularda Çayırova ilçesinin sesi olmaya devam ediyor. Eğitim gibi önemli başlıklarda ise bürokrasi ve siyasetin,sahanın nabzını gazetemiz aracılığıyla tuttuğunu görmek de bizleri mutlu ediyor.

Ama sahada artık eğitim yerine huzur bozanlar, zavallılar ve başarısızlıklar ön plana çıktıkça bizim de haberlerimizin seyri o yönde oluyor.

Çayırova ilçesinde Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi bile artık bir Fen Lisesi ile eş değer tutuluyorsa; burada ödül verilmesi gereken ile oturup nerede yanlış yapıldı denilmesi gerekenler olduğu açık!

İLKSAN seçimlerini de Kocaeli Eğitim Bir-Sen başkanı Şahin Yaşlık’ın neredeyse iki katı üyeye rağmen seçimleri kaybetmesini de iyi okumak lazım.

Hatta sitemizde haber yorumlarında Şahin Yaşlık’ın Çayırova Ak Parti ilçe Başkanı Servet Günay’a rağmen daha önceki ilçe müdürü atamaları gibi yine Şahin Yaşlık’ın istediğini ilçe milli eğitim müdürü olarak ilçe dışından getireceğini istemedikçe de hangi belge olursa olsun ya da kim isterse istesin kimsenin Çayırova ilçe milli eğitim müdürünü görevden aldıramayacağını yazma cüretini gösterenleri de hatırlatmak lazım.

Biz 12 Temmuz 2021 tarihinde yaptığımız haberde sormuştuk.
“Çayırova Eğitiminin “Huzur Bozan” ve “Zavallıları” Kimler? diye

Cevabını Bakanlık Müfettişleri ve Çayırovalı eğitimciler vermiş. Evdekal videosunun kaldırılması ve birkaç muhalife de ödül verilmesi ile de yapılan yanlışların bir kısmı gizlense de gerçekleri kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

Çayırova Ak Parti ilçe başkanı Servet Günay’a da çağrımız. Bu iddialar ve belgeler gerek gazetemizde gerekse diğer gazetelerde yayınlandı.
Eğer size rağmen hala birileri Çayırova ilçesinde ahkam kesiyorsa, usulsüz işler yapıyorsa ne yapılmalı adalet nasıl sağlanır çok açık örneği..

Kocaeli Halk gazetesinde belgeleri ile yayınlanan haberde taşıma ihalesi usulsüzlüğü gibi benzer hatta daha hafif suçları işleyen Musabeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü S. K., hakkında açılan soruşturmanın ardından Gebze’ye öğretmen olarak görevlendirilmesi bunun en güzel örneği..

Çayırova ilçesinde daha fazla işlediği suçlara dair belgeler yayınlanan ilçe milli eğitim müdürü ve fen lisesi müdürü ise hala görevde.

Kocaeli halk gazetesi başta olmak üzere ilçemiz yetkilileri hakkında çıkan haberlerin ayrıntılarını da yakında sizlerle paylaşacağız ama!

Artık Çayırova eğitimde artık huzur bulsun, adalet ve kalkınma Çayırova için de başlasın.

 

BENZER HABERLER