Çayırova da tamam « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 18:07

Çayırova da tamam

Çayırova da tamam
Son Güncelleme :

31 Aralık 2021 - 16:56

219 views

Çayırova da tamam

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Yönetimi, Yetkili Olduğu Belediyelerde Anlaşmaları İmzalamaya Devam Ediyor

Çayırova Belediyesinde 120 Sözleşmeli ve Memur Çalışanı ilgilendiren Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi, Başkanlık Makamında Düzenlenen İmza töreniyle nihayete erdi.

Çayırova Belediyesi Başkanı Bünyamın Çiftçi, Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Faruk Zihni, Başkan Yardımcıları Aziz Kılıç, Mehmet Gökkaya, Cihad Karagöz, Sendika İşyeri temsilcisi Melik Akdaş, Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Arıkboğa’nın törende hazır bulundu.

Başkan Bünyamin Çiftçi ve Şube Başkanı Faruk Zihni Arasında imzalanan anlaşma sonucunda Çalışanlar, Sosyal Denge Sözleşmesi Ödemelerini Tavan tutar olan % 120 üzerinden alacaklar. 

İmza töreninde konuşan Şube Başkan Faruk Zihni” Başkanımız günümüz şartlarında, verilebilecek ücretin tavan tutarını çalışanlarına uygun gördü. Çalışanlarının şartlarını iyileştirme adına olumlu bir tavır sergiledi. Ben Kendisine Üyelerimiz, Şube yönetimim ve çalışan arkadaşlar adına teşekkür ediyorum. “ ifadelerinde bulundu.

Başkan Bünyamin Çiftçi “İmzaladığımız sözleşmenin, İş Barışı adına, Çalışanların durumunu iyileştirmesi adına, Hizmet kalitesine olumlu etki etmesi adına  hayırlar getirmesini diliyorum Anlaşmada emeği geçen başta çalışanlarımız ve Sendika yetkilileri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tören Sendika Yönetiminin Başkan Çiftçi’ye Çiçek takdim etmesiyle son buldu.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments