Çakmak, Gebzeli gazetecileri ağırladı « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 00:39

Çakmak, Gebzeli gazetecileri ağırladı

Çakmak, Gebzeli gazetecileri ağırladı
Son Güncelleme :

10 Aralık 2019 - 21:33

25 views

Gebze Gazeteciler Cemiyeti, Başkan Vekili Çakmak’ı ziyaret etti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu bünyesindeki Gebze Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak’ı Gebze’deki makamında ziyaret etti.

Gebze Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ahmet Oğuz, yönetim kurulu üyeleri Abbas Sır, İsa Turhan, Mesut Işık, Enes Malkoç, Olcay Karabağ, Barış Ateş, Barış Dursun’dan oluşan heyete, Türkiye Gazeteciler Federasyonu yöneticisi Levent Altun da eşlik etti.

 

OĞUZ ÇALIŞMALARI ANLATTI

 

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak’a, cemiyetin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Gebze bölgesinin basın yönünden güçlü ve geniş bir potansiyele sahip olduğunun altını çizen Oğuz, “Basın camiasının sorunları ve sorumlulukları var. Biz de Cemiyet olarak aynı çatı altında bir araya geldiğimiz meslektaşlarımızla sorunlarımızı çözmek, sorumluluklarımızı da yerine getirmek hedefindeyiz” dedi.

Oğuz ayrıca yaklaşan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenleyecekleri gece ile ilgili bilgi verdi.

Toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri de, Başkan Vekili Yaşar Çakmak’a duyarlılığı ve başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ederek kutladılar.

 

ÇAKMAK’TAN DESTEK SÖZÜ

 

Gebzeli gazetecilerin görüşlerini dikkatle dinleyerek not alan Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze basınını dikkatle takip ettiğini belirterek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Vekili Çakmak, Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin yapacağı çalışmalarda her zaman yanında olacağını söyledi.

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen sohbetin ardından Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve cemiyet yöneticileri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x