Bölge Birincisi Olan Öğrenciler Vali Yavuz’u Ziyaret Ettiler « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 16:18

Bölge Birincisi Olan Öğrenciler Vali Yavuz’u Ziyaret Ettiler

Bölge Birincisi Olan Öğrenciler Vali Yavuz’u Ziyaret Ettiler
Son Güncelleme :

27 Nisan 2022 - 10:10

35 views

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından 10 bölgede düzenlenen Genç Hatipler Minberde Hutbe Okuma, Genç Bilaller Ezan Okuma ve Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmalarında ilimizi temsil ederek bölge birincisi olan öğrenciler Vali Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler.

Ziyarette; İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Din Öğretimi Bölümü Müdür Yardımcısı Fazlı Zorlu, Kartepe İmam Hatip Lisesi Müdürü Süleyman Gezer, İzmit İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Yağız, Müdür Baş Yardımcısı Kazım Arıcı, Müdür Yardımcısı Yunus Emre Aslan, Din Kültürü Öğretmenleri Mahmut Yeşildağ, Mustafa Gündoğdu, İzmit İmam Hatip Lisesi Okul Koruma Dernek Başkanı Ali Ayaz hazır bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında ortaokullar arasında 1. olan Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi  8. Sınıf öğrencisi Ahmet Umeyr Burak, Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında liseler arasında 1. olan İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Görkem Mehmet Kaçar, Genç Hatipler Minberde Hutbe Okuma yarışmasında 1. olan İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Sefa Bülbül ve Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında 1. olan İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Abdülkerim Şahin ile bir süre sohbet edip, onları ayrı ayrı tebrik eden Vali Seddar Yavuz, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bölge birincisi olan öğrencilerimize çeşitli hediyeler veren Vali Yavuz, bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ederek, öğrencilerimize Türkiye Finallerinde başarılar diledi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments