Bıyık’tan yoğun hafta sonu mesaisi! « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 23:36

Bıyık’tan yoğun hafta sonu mesaisi!

Bıyık’tan yoğun hafta sonu mesaisi!
Son Güncelleme :

28 Ocak 2019 - 16:16

12 views

Bıyık’tan yoğun hafta sonu mesaisi

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim çalışmaları için tempoyu arttırdı. Hafta sonu oldukça yoğun bir mesai geçiren Bıyık, Darıcalıları acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmadı.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, hafta sonu seçim çalışmalarına ara vermeden devam etti. Hem Cumartesi hem de Pazar günü oldukça yoğun bir mesai harcayan Bıyık, sabah namazıyla başladığı programları gece yarısına kadar sürdürdü. Sabah namazının ardından sivil toplum kuruluşlarının toplantılarına katılarak yöre derneklerinde vatandaşlarla bir araya gelen Bıyık, nişan ve düğün törenlerine de katılarak Darıcalıların mutluluklarına ortak oldu. Aynı şekilde taziye ve hasta ziyaretlerini de ihmal etmeyen Bıyık, Darıcalıların acılarını da paylaştı.

SÜREKLİ VATANDAŞIN İÇİNDE

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’la birlikte hafta sonunu oldukça yoğun geçiren Bıyık, her fırsatta Darıcalı vatandaşların içinde oldu. Sürekli vatandaşa dokunan ve derdiyle dertlenen Bıyık, kendisine ihtiyaç duyulan her noktada olmaya özen gösteriyor. Önümüzdeki dönemde gönül belediyeciliğini hayata geçireceğini ifade eden Bıyık,  belediye başkanı seçildikten sonra da Darıcalılarla her fırsatta yan yana olacağını söyledi.

BENZER HABERLER