Beslenme dostu okullar « Bölge Haber Gazetesi

17 Ocak 2022 - 14:13

Beslenme dostu okullar

Beslenme dostu okullar
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2019 - 21:20

Azmi Tunç’tan okul müdürlerine sertifika

 

Çayırova’da 30 okul Kocaeli Valiliği tarafından “beslenme dostu okul” ilan edildi. “Beslenme dostu okullar” sertifikalarını Kocaeli Valiliği’nde düzenlenen törenle teslim aldı.

 

Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilçede bulunan 30 okula ‘Beslenme dostu okul sertifikası’ verildiğini duyurdu.

Yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, sosyal medya hesabından yeni bir müjdeyi daha duyurdu. Velilerin en çok önem verdiği konulardan biri olan beslenme noktasında Çayırova’daki 30 okulun ‘Beslenme dostu okul sertifikası’ aldığını açıklayan Tunç şu ifadelere yer verdii; “Çayırova İlçemizde 30 okulumuz ‘Beslenme Dostu Okul Sertifikası’ almaya uygun görüldü ve okullarımızın Sertifikaları Sayın Valimizin ve Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün de katılımıyla, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen tören ile verildi. İlçemiz okullarına hayırlı olsun. Tüm okullarımıza gönülden tebrikler.  Hedefimiz yüzde 100 beyaz bayrak, yüzde 100 Beslenme Dostu”

BENZER HABERLER