Başkan Şayir, Yatırımları Masaya Yatırdı! « Bölge Haber Gazetesi

17 Ağustos 2022 - 01:16

Başkan Şayir, Yatırımları Masaya Yatırdı!

Başkan Şayir, Yatırımları Masaya Yatırdı!
Son Güncelleme :

30 Kasım 2021 - 20:23

141 views

Başkan Şayir, Yatırımları Masaya Yatırdı!

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, İSU, SEDAŞ, PALGAZ ve TELEKOM yöneticileri ile birlikte 2022 yılı yatırımlarını masaya yatırdı.

 Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıda 2022 yılında Dilovası’na yapılacak yatırım programlarının koordinasyonu görüşüldü.

İSU, SEDAŞ, PALGAZ ve TELEKOM yöneticileri ile yapılan toplantıda,

İlçe de alt yapı çalışmaları yapılırken, aynı anda üst yapınında yapıma hazır hale getirilebilmesi koordine edildi.

2022’DE ÇALIŞMALAR PLANLI YAPILACAK

Başkan Şayir, yapılan toplantıda Dilovası Belediyesi ile birlikte 2022 yılında ilçede yapılacak olan tüm yatırımların planlı bir şekilde yapılmasının önemli bir tasarruf ve zaman kaybının önüne geçebileceği gibi, vatandaşların da kaliteli hizmet alabilmesinin sağlanacağını belirtti. Başkan Şayir’in planlı ve koordineli çalışma isteğine destek veren yöneticiler Dilovası Belediyesi koordinasyonun yapılacak olan çalışmalar ile ilgili sürekli fikir alışverişinde bulunacaklarını ifade ettiler.

ÇALIŞMALAR START ALDI

Toplantının ardından Asalet Caddesi’nin yatay sondaj çalışmaları ile başlayacak yağmur suyu ve alt yapı seferberliğinin de startı verildi. Ardından da İstiklal Caddesi’nin alt yapı çalışmasının yapılacağı belirtildi

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments