Başkan Büyükgöz Roman Hemşerilerini İftarda Ağırladı  « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 21:17

Başkan Büyükgöz Roman Hemşerilerini İftarda Ağırladı 

Başkan Büyükgöz Roman Hemşerilerini İftarda Ağırladı 
Son Güncelleme :

08 Nisan 2022 - 12:09

56 views

Başkan Büyükgöz Roman Hemşerilerini İftarda Ağırladı 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Roman hemşerilerini Mevlana Kapalı Pazaryeri kompleksinde düzenlenen iftar yemeğinde ağırladı.

Başkan Büyükgöz, Roman hemşerilerini iftar yemeğinde ağırladı. Mevlana Mahallesi’nde bulunan kapalı pazaryeri kompleksinde düzenlenen iftar yemeğine ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Muharrem Poyrazoğlu, İnönü Mahalle Muhtarı Dumuş Karabuga, Mevlana Mahalle Muhtarı Hüseyin Öztürk, Gaziler Mahalle Muhtarı Metin Topçu, Romanların kanaat önderi Yaşar Şencan, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

HEPİMİZ BİRİZ VE BERABERİZ

İftar öncesi kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Davetimize icabet edip teşrif ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. İftarımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sizler ve bizler için önemli bir gün olan Dünya Romanlar Günü öncesinde bu iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Eşref-i Mahlukat yani yaratılanların en şereflisi insanlar olarak, hepimiz kardeşiz hepimiz biriz ve beraberiz. Ramazanınız mübarek olsun. Ailelerimizle birlikte bayrama erişmeyi Rabbim nasip eylesin inşallah. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

ÜLKEMİZİN ASLİ UNSURLARINDAN

Başkan Büyükgöz’ün ardından selamlama konuşması yapan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ise şu ifadelere yer verdi: “İftarımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. İnşallah bayrama da huzurla ve mutlulukla ulaşırız. Bu ülke hepimizin. Sizler ülkemizin birçok asli unsurundansınız. Tuttuğum oruçların kabul olmasını Rabbimden niyaz ederim. Allah’a emanet olun.” Romanların kanaat önderi Yaşar Şencan da Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ev sahipliğinden ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x