Başkan Büyükgöz görevi devraldı « Bölge Haber Gazetesi

18 Ocak 2022 - 18:37

Başkan Büyükgöz görevi devraldı

Başkan Büyükgöz görevi devraldı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2019 - 11:58

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak Gebze Belediye Başkanı seçilen Zinnur Büyükgöz Gebze Belediyesi merkez binasında gerçekleşen devir teslim töreni ile görevi eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den teslim aldı.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Yaratılanı severiz yaratandan ötürü minvaliyle Gebzemizde yaşayan yaklaşık 400 bin vatandaşımızın belediye başkanı olacağım. Gönüller yapmaya geliyoruz. Haydi Bismillah” dedi.

Başkanlık makamında eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Başkanlık mührünü teslim alan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,”Allah bu güne kadar hizmet üretmiş, taş üstüne taş koymuş herkesten razı olsun. Rabbim hak, hukuk ve adaletten ayırmasın.” dedi. Devir teslim törenin ikinci ayağı olarak merkez bina önünde gerçekleşen törende Milliyetçi Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar gerçekleştirdikleri teşekkür konuşmalarında 31 Mart seçimlerinde verdikleri destekler için Gebzelilere teşekkür etti.

KÖŞKER HELALLİK İSTEDİ

Veda konuşması gerçekleştiren eski Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Bu tür görevler hizmet makamlarıdır. İki dönem bu hizmeti en iyi şekilde yapmaya çalıştık ve bu gün görevi Zinnur Başkan’a devrediyoruz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Sizlerden de haklarını helal etmenizi diliyorum. Bizden yana hakkımız varsa helal olsun” dedi.

AYDIN BAŞARILAR DİLEDİ

Ak Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Mitdat Aydın gerçekleştirdiği konuşmasında, “31 Mart seçimlerinin öncelikle Gebze’mize Kocaeli’mize, ülkemize ve gönül coğrafyamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum.  10 yıldır hizmet veren Adnan Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyor ve Cumhur İttifakının adayı olarak Başkan seçilen Zinnur Bey’e de yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

ÇABAMIZ HİZMET OLACAK

Başkan Zinnur Büyükgöz gerçekleştirdiği selamlama konuşmasına 31 Mart seçimlerinin tüm ülkeye hayırlar getirmesi temennisi ile başladı. Başkan Büyükgöz, “İnşallah bundan sonrada burada bir gayretin bir çabanın içerisinde olacağız. Bu çabanın adı hizmet olacak, gönül belediyesi olacak. İnşallah birlikte çok güzel işlere imza atacak birlikte yol yürüyeceğiz. Allah akıl, iman ve sağlık nimetinden mahrum etmediği sürece haktan, hukuktan ve adaletten ayrılmadık ve ayrılmayacağız” dedi. Konuşmaların sonunda Başkan Zinnur Büyükgöz eski Başkan Adnan Köşker’e emekleri için teşekkür etti ve çiçek takdiminde bulundu.

 

 

 

BENZER HABERLER