Başkan Bıyık’tan Miraç Kandili mesajı « Bölge Haber Gazetesi

23 Mayıs 2022 - 22:27

Başkan Bıyık’tan Miraç Kandili mesajı

Başkan Bıyık’tan Miraç Kandili mesajı
Son Güncelleme :

26 Şubat 2022 - 10:44

91 views

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Muzaffer Bıyık, yükseliş ve arınma olarak kabul edilen Miraç Kandili’nin günahlarımızdan ve hastalıklardan arınmaya vesile olmasını diledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında tüm İslam aleminin kandilini tebrik ederken mesajında şu ifadelere yer verdi: “İslam Âleminde  ‘Allah’a yükseliş ve arınma’ olarak kabul edilen Miraç Kandili’nin günahlarımızdan ve hastalıklardan arınmaya vesile olmasını dilerim. Miraç, insanlığın kurtuluşu için gönderilen Sevgili Peygamberimizin (sav) yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuktur. İçerisinde büyük hikmetler barındıran mübarek Miraç Kandili’nin ve üç ayların, birlik ve kardeşliğimize vesile olmasını dilerim. Müslümanlar için büyük önem arz eden böyle güzel bir vaktin faziletlerinden faydalanarak, savaşın ve kötülüklerin yerini barış ve iyiliğin, birlik ve beraberliğin almasını sağlayalım. Gönül dünyamızı kirleten duygulardan arınıp, sevgi ve kardeşlik hislerimizi güçlendirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle pek çok mucizeyi bünyesinde barındıran bu kutlu gecenin, ülkemiz ve dünyaya barış getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin mübarek Miraç Kandili’ni en içten duygularımla tebrik ederim.”

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x