Ankara’ da büyük buluşma

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç basın mensupları ile bir araya geldi.

Yürütme Kurulu Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyelerininde hazır bulunduğu basın toplantısına DEVA Partisi Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kaya’da katıldı.. DEVA Partisi İlçe Başkanı Mehmet Saraç düzenlediği basın toplantısında 1o Ocak Gazeteciler Günü olması nedeniyle basın mensuplarının bu özel gününü de kutladı. Başkan Saraç sözlerine şöyle devam etti. “Tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyorum. Meslek hayatınız da başarılarla dolu bir ömür diliyorum. Allah sağlık ve sıhhatle böyle günlerimizin tekrarını nasip etsin.

BABACAN’I BÜTÜN DÜNYA OTORİTE KABUL EDİYOR

Deva Partisi; 13 yıl süreyle aralıksız bakanlık yapmış, ülkeyi iki defa derin ekonomik krizden çekip almış, ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği büyük devlet adamı, bütün dünyaca alanında otorite olarak kabul edilen Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın başkanlığın da 9 Mart 2020 tarihinde resmi olarak kuruluşunu yaptı. 11 Mart 2020 tarihinde , ülkemizde tam da pandeminin ilan edildiği günde bütün dünyaya lansmanı yapıldı. Partimiz kurulur kurulmaz hemen bütün Türkiye’de teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Kısa zamanda; Temmuz 2020 tarihinde Kocaeli İl Başkanlığı’na deneyimli siyaset adamı Sayın Adem Koç Bey, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan Bey tarafından görevlendirilidi. Akabinde 2020 Eylül ayının başında İl Başkanımız Adem Koç Bey’in tavsiyeleri ve Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan Bey’in onayıyla Çayırova İlçe Başkanlığı’na atamamız gerçekleşti. Görevin tevdi edilmesiyle hemen çalışmalarımıza başladık. Bir yandan yönetim kurulu oluşturma çalışmaları, diğer yandan teşkilat hizmet binası yeri bulma çalışmalarımızı eş zamanlı sürdürdük. Kısa sürede; hem yönetimimizi oluşturduk, hem de Özgürlük Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 87 adresinde teşkilat binamızı hizmete sunduk. Hiç hız kaybetmeden 8 Kasım 2020 tarihinde Sayın Bakanımız Nihat Ergün Bey’in katılımlarıyla aynı gün içinde hem açılışımızı yaptık, hem de ilk Olağan Kongremizi
gerçekleştirdik.

SAHADA YOĞUN ÇALIŞTIK

Açılışını ve kongresini tamamlamış bir teşkilat olarak 2 yılı aşkın bir zaman, ilçemizi karış karış
dolaştık… Sivil toplum kuruluşları, dernekler, spor kulüpleri ve vakıflar; hepsini birer birer dolaştık. Esnaf ziyaretleri yaptık, halk pazarlarımızı dolaştık, partimizin tanıtımı için stant çalışmaları yaptık. Ve tabi bu arada partimize ve teşkilatımıza olan teveccüh arttı. Mahalle Başkanlarımızı atadık. Yönetici sayımız arttı ve artık 2 yıl önce kiraladığımız ilçe binamız bizlere yetersiz gelmeye başladı. Bu kapsamda yeni ilçe teşkilat binamızı aramaya başladık. Titiz çalışmalar sonucunda bugün sizleri de misafir ettiğimiz, Çayırova Mahallesi Fatih Caddesi No: 188’deki bu hizmet binamızı kiraladık. 1 Ocak itibariyle resmi olarak burada Çayırovalı hemşehrilerimize hizmet vermeye başladık.

ÇAYIROVA DEVA AÇILIŞINA GENEL BAŞKAN BEKLENİLİYOR

Tabi ki böyle güzel ve merkezi konumdaki bir ilçe teşkilat binamızın açılışı da görkemli ve güzel olması gerekir. İşte bu sebeple bir aksilik olmaz ise Ocak ayının sonuna doğru ya da Şubat ayı içerisinde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan Bey’in Kocaeli programı çerçevesinde teşkilatımızın resmi açışını da gerçekleştireceğiz. Böylelikle Genel Başkanımızı Çayırova’lılarla buluşturacağız inşaallah…

ARTIK SEÇİM SÜRECİNE >GİRİLMİŞTİR

Sizlerin de malumudur artık ülkemiz bir seçim sath-ı mailine girmiştir. Biz DEVA Kadroları olarak zaten kurulduğumuz günden bu yana bütün birimlerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Özellikle Genel Merkezimiz’in eğitimden dış politikaya, sanayiden yerel yönetimlere adalet ve hukuktan ekonomiye tam 22 alanda hazırladığı Eylem Planlarımız tüm Türkiye’nin dikkatini
çekmektedir. Cumhuriyet tarihinde hiçbir siyasi parti böyle kapsamlı ve çözüm odaklı bir çalışmaya imza atamamıştır. İktidarımızın ilk 90 günün de, ilk 360 günün de ve 5 yılında madde madde çözüm önerilerimiz kaynak paketleriyle birlikte belirtilmiştir. İşte bu Eylem Planlarımızı 85 Milyon vatandaşımıza duyuracağımız ‘’BÜYÜK ANKARA BULUŞMASI’’ programımız 15 Ocak Pazar günü saat 13:00’de Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Ülkemizin sıkıntılarına problemlerine çözümlerimizi açıklayacağımız bu programa tüm Türkiye’den çok büyük bir katılım beklenmektedir. Bu çerçevede ilçemizden de güçlü bir insan kaynağıyla programımıza katılım yapacağız. Buradan sizin vasıtanızla ilçe halkımızı ve basınımızı da bu görkemli programa davet ediyoruz.

PROGRAMA KATILMAK İSTEYENLERE ULAŞIM DESTEĞİ

14 Ocak Cumartesi gece 00:00’da ilçe teşkilatımızın önünden araçlarımız kaldırılacaktır. Biz katılımcılarımızı misafir etmek arzusundayız. Katılım yapmak isteyen vatandaşlarımız instagram, facebook, twiter gibi iletişim kanallarımızda bizlere ulaşabilirler. Ayrıca 0533 458 20 41 Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirler. Bu programla birlikte partimiz seçim çalışmalarını başlatmış olacaktır. İşte bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de bu çalışmaları yapacağımız kıymetli yol arkadaşlarımla sizleri tanıştırmak isterim.”dedi.


İşte Saraç’ın Yürütme Kurulu Üyeleri

İlçe Başkan Danışmanı: ………….. Celalettin Duran

İlçe Başkan Danışmanı: ………….. Ali Gülel

Hukuk Ve Adalet Politikaları Başkanı:………….. Av.Ömer Faruk Gül

Ekonomi Ve Sektörel Gelişim-Dijital Dönüşüm Birim Başkanı: ……… Metin Kılıççeken

Eğitim Ve Sağlık Politikalar Başkanı: ………. Gökmen Kaplan

Kadın Politikaları Başkanı:…………. Esra Balta

Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı: ………. Özge Evrenkaya

Gençlik Politikaları Başkanı: ……….. Soner Çakmak

Gençlik Politikaları Başkan Yardımcısı: ……… İkram Güney

Kültür Ve Sanat Politikaları Başkanı: ……….. Tuğba Akbulut

Yerel Yönetimler Ve Şehircilik Başkanı: ……….. Murat Bulut

Teşkilat Başkanı: ………… Kemal Külte

Teşkilat Başkan Yardımcısı: ………… Cengizhan Sağdıç

Seçim İşleri Başkanı: …………. Muhammet Öztürk

Tanıtım Ve Halkla İlişkiler Başkanı:…………. Serkan Nama

Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı: …………… Ali Gencel

İnsan Kaynakları Ve Parti İçi Eğitim Başkanı:……….. Cemalettin Aras

Mali İşler Başkanı: ………….. Adem Demir

İdari İşler Başkanı:…………… Erhan İşler

İlçe Sekreteri: …………… Sultan Kılınç

Engelli Hakları Başkanı:……………… Sedat İnançu

Sosyal Medya İletişim Sorumlusu: ……………. Mehmet Emin Kaya

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara’ da büyük buluşma

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Giriş Yap

Bölge Haber - Yeni Nesil Objektif Haber Platformu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!