AKER Ailesi İftar’da Buluştu « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 14:02

AKER Ailesi İftar’da Buluştu

AKER Ailesi İftar’da Buluştu
Son Güncelleme :

25 Nisan 2022 - 8:59

18 views

AKER Ailesi İftar’da Buluştu

Başarılı ve özverili çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Aker Holding’in personeli İftar programında bir araya geldi.

AKER Holding çalışanlarını iftarda bir araya getiren Eren Ertuğrul Işık, “Daha kalabalık daha aile kavramını anladığımız bu yıllarda geleneksel iftar yemeğinde hepiniz hoş geldiniz, Aralık ayında yılbaşı gecesinde sizlere bir sürprizimizi paylaşmıştım, ERC OSGB ile bir birlikteliğimiz oldu demiştim birlikte büyük işlere imza atıyoruz. Güzel bir haber daha vereceğim sizlere uzun süredir yürüttüğümüz bir iş vardı. Bir OSGB ile birleşme kararı aldık 3-4 kişi ile yürüttüğümüz ve imzaları attığımız bir OSGB ile de 1 Mayıs itibari ile birleşiyoruz.” dedi

“Bölgenin en iyisi olmaya çalışıyoruz” diyen Eren Ertuğrul Işık, elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz. AKER Ailesinin içerisinde anlaştığımız firmadan gelen arkadaşlarımız da var. Akın Akademi 35 personeli ile birlikte aramıza katılacak. Biz onlarla olmaktan mutluyuz, onlarda bizimle birlikte bu yolda yürümekten mutlu. Her geçen gün büyüyoruz bugün bir adım daha attık. Bütün arkadaşlarıma hayırlı iftarlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x