AK Parti il yöneticisi yoğun bakımda « Bölge Haber Gazetesi

6 Aralık 2021 - 03:02
SON DAKİKA

AK Parti il yöneticisi yoğun bakımda

AK Parti il yöneticisi yoğun bakımda
Son Güncelleme :

22 Eylül 2021 - 17:23

AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcılarından Ahmet Sönmez’in geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Evde bir süre karantinada kalan Sönmez’deki belirtiler ağırlaşınca hastaneye kaldırılmıştı. Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Oğuzhan Keleş, Sönmez’in yoğun bakıma kaldırıldığını ve tedavisinin sürdüğünü paylaştı.

HASTANEDE TEDAVİSİ SÜRÜYOR
AK Parti Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Sönmez’in geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Evde karantinaya giren Sönmez’in belirtileri ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Yaklaşık olarak 10 gündür hastanede tedavi gören Sönmez’in yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

ÜZDÜĞÜ GİBİ SEVİNDİRECEK
Ahmet Sönmez’in durumuyla ilgili paylaşım yapan Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Oğuzhan Keleş şunları söyledi: “Yoğun bakımda tedavisi sürmekte olan kıymetli abim, dava arkadaşım Ahmet Sönmez’e Rabbimden acil şifalar diliyor bütün dostlardan dua bekliyorum. Hastalanman bizleri ne kadar üzdüyse, iyileşmen de öylece sevindirecek; Rabbim sana ve bütün hastalara şifa versin Ahmet Hocam…”

BENZER HABERLER