Ak Parti Çayırova Kadın Kollarında istifalar « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 14:03

Ak Parti Çayırova Kadın Kollarında istifalar

Ak Parti Çayırova Kadın Kollarında istifalar
Son Güncelleme :

19 Nisan 2022 - 16:28

55 views

Ak Parti Çayırova İlçe Başkanlığı Kadın Kollarında istifalar geldi. 3 tane yönetim kurulu üyesi sosyal medya hesaplarından birer mesaj yayınlayarak istifa ettiler.
” Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşaası için inanmış bir lider ve inanmış bir ekibin üyesi olmak yani Adalet ve Kalkınma Partisi’ne yol arkadaşı olmak şahsıma her daim onur ve gurur vermiştir. Türlü operasyonlara rağmen ülkemizin son 20 yılına damga vurmuş, büyük dönüşümlere imza atmış bir hareket içerisinde bu inançlı kervanın üyesi olarak Kocaeli/ Çayırova Kadın Kolları İcra Kurulu’nda bir süre görev ifa ettim. Ne var ki ;yukarıda dile getirdiğim büyük Türkiye idealinden bi haber bir anlayışla karşılaşmak beni ziyadesiyle üzmüştür. Bu büyük yürüyüşü ,günlük hesaplar ve eyyamcılığa boğan anlayışı ,Çayırova Kadın Kolları özelinde bir çok kereler ilgililerle özellikle Kadın Kolları Başkanlığı nezdinde paylaşmayı denedim. Maalesef bir netice alabilmem söz konusu olmadı , olamadı… Bütün motivasyonunu, bir türlü anlamlandıramadığım bir anlayıştan besleyen bu yapı ile daha fazla yol yürüyebilmem mümkün değildi.Bu duygularla çok büyük bir heyecanla katıldığım Ak Parti Çayırova Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.”
Emine Dedeoğlu

**

“Bir süredir Ak Parti Çayırova Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalıştım. Ancak Ailevi ve bakmakla yukumlu oldugum yasli Kayinvalidemin saglik sorunlarindan dolayı çok sevdiğim partimde daha fazla görev yapabilmemi zorlaştırdı. Daha fazla fedakarlık yapmayı gerektiren bu duruma nihayet vermek istiyorum .Bu duygularla gördüğüm lüzum üzerine Çayırova AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. “

Zehra Ciftci

**

“Bir süredir Ak Parti Çayırova Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalıştım. Ancak iş hayatım ve yaşadığım sağlık sorunlarım çok sevdiğim partimde daha fazla görev yapabilmemi zorlaştırdı. Daha fazla fedakarlık yapmayı gerektiren bu duruma nihayet vermek istiyorum .Bu duygularla gördüğüm lüzum üzerine Çayırova AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.”
Billur Atmaca

YORUM YAP

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdülmecit Dedeoglu
Ziyaretçi
Abdülmecit Dedeoglu
21 Nisan 2022 17:52

An gelir bir yağmur,
Baharla gelen súrur,
An gelir bir bir nida
Nihayet hoş bir sada…

Kerameti kendinden menkul bir kadın kolları yönetimine karşı gösterilmesi gereken tepkiyi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x