ADAYLAR CHP KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE BULUŞTU « Bölge Haber Gazetesi

24 Ocak 2022 - 06:55

ADAYLAR CHP KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE BULUŞTU

ADAYLAR CHP KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE BULUŞTU
Son Güncelleme :

10 Mart 2020 - 1:11

05.03.2020 tarihinde Çayırova CHP binasında, CHP KOCAELİ İL KADIN KOLLARI BAŞKAN adayı Sevim özen üyelerle bir araya geldi.

BİZ MEVSİMİ

Daha önce CHP Kadın Kolları Başkanlığı yapan ve bazı sebeplerden dolayı başkanlığı bırakan Özen’’ Cumhuriyet Halk Partisinin ve Atatürk ilke ve inkılapları’nın idealist bir savunucusu olma sorumluluğumla, Ülkemizin içinden geçtiği 18 yıllık zorlu süreçten kurtulması mücadelesinde ki, çalışma kararlılığı ve azmimle, yeniden Kocaeli İl kadın kolları Başkanlığı görevine, CHP’li çok değerli kadın yoldaşlarımın talebi, desteği ve candaşlığıyla “Biz mevsiminde” yola çıkmaya karar verdik’’ dedi.

Başkanlık hikayesine devam etmek isteyen Özen, adaylığını yapılan toplantıda üyelere bildirdi. Aynı zamanda Kartepe ve Darıcada da üyelerle bir araya gelen Özen, ilçe kadın kolu delegelerle seçim süreci içerisinde tanıtım , proje, ve hedeflerini,  örgütlenme yapısının geliştirilmesi noktasındaki görüşlerini ve kadınlarımızın parti içi temsiliyet noktalarındaki durum ve hedeflerini paylaştı.

Aynı gün diğer aday Songül Kaya da kadın kolları üyeleriyle buluştu ve duygularını dile getirdi. Kayada bundan sonra neler yapacağını, kadınlar için güzel bir dünya olması için yapılması gerekenleri, kadın üyelerinin destekleri sayesinde birçok hedefinin gerçekleşeceğini söyledi.

HABER: TUĞÇE YAKICI

BENZER HABERLER