Darıca, milletvekili Zeybek’i ağırladı! « Bölge Haber Gazetesi

6 Aralık 2021 - 02:48
SON DAKİKA

Darıca, milletvekili Zeybek’i ağırladı!

Darıca, milletvekili  Zeybek’i ağırladı!
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2021 - 0:42

AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek AK Parti Darıca İlçe Teşkilatının düzenlediği ziyaret programı kapsamında İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte ilçede esnaf ve vatandaşla buluşarak hasbihal etti.

Zeybek ve Acay’a Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,Kadın Kolları Başkanı Selma Gülenç,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Yılmaz ve İlçe yöneticileri de eşlik etti.

İlk olarak ilçe Teşkilatında vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve istekleri dinleyen Zeybek daha sonra Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek Hastane Başhekim Mustafa Güneş’ten hastane hakkında bilgi aldı.

MUHTARLARLA İSTİŞARE YAPILDI!

Hastane ziyaretinin ardından Osmangazi, Kazım Karabekir ve Nenehatun mahallesi muhtarlığını  ziyaret eden heyet mahallelerin sorunlarıyla ilgili istişarede bulundu.

DERNEKLERE ZİYARET!

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketi nedeniyle Bartın ve Sinop il derneklerine ziyarette bulunan Zeybek,Acay ve Bıyık, dernek başkanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

TALEP VE ÖNERİLER DİNLENDİ!

Son olarak Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Şehit Murat Altay Çamlık Parkı’nda vatandaşlarla buluşan Vekil Zeybek ile Başkan Acay vatandaşlarla hasbihal ederek talep ve önerileri dinledi.

BENZER HABERLER