2 Nisan Otizmliler farkındalık günü « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 02:43

2 Nisan Otizmliler farkındalık günü

2 Nisan Otizmliler farkındalık günü
Son Güncelleme :

02 Nisan 2022 - 7:57

90 views

Türkiye Beyazay derneği Kocaeli şubesi 2 Nisan Otizmliler farkındalık günü ile ilgili Çayırova Anadolu atlı spor kulübü ile birlikte Çayırova’da bir farkındalık etkinliği düzenledi.
Kocaeli şube Başkanı Furkan Uğur EŞİTTİ etkinlik hakkında bilgiler verdi,
“Engellilerle ilgili birlikte yaşama kültürü oluşturmak için bugün 20 otizmli çocuğumuz ile birlikte 20 engelsiz çocuğumuzu bir araya getirdik. Birlikte ata bindiler, Balon uçurdular, yemek yediler. Gördük’ki engelliler ve engelsizler birlikte eğlenebiliyor, birlikte güzel çalışmalar yapabiliyorlar. Bu birlikteliği mesai hayatımızda eğitim hayatımıza aktararak engelleri birlikte aşacağımızı gördük. Bugün bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum diye konuştu. ”…
Program engelli engelsiz ata binmesi, balon uçurması ve birlikte piknik yapması ile son buldu.
Programa katılanlar,
Çayırova belediye başkanımız Sayın Bünyamin ÇİFTÇİ’ye, Millî yol Partisi Kocaeli il başkanı Recep SÜSLÜ’ye, Milli yol Partisi Kocaeli Kadın Kolları başkanı Hanife ORAK’a, Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Servet GÜNAY’a, Akparti çayırova kadın kolları başkanı Seyhan DÖNMEZ’e, Millî eğitim müdürü Azmi TUNÇ’a, Gençlik ve Spor müdürü İbrahim ŞAHİN’e, Büyük Birlik Partisi Çayırova ilçe başkanı Necmettin Şah AYYILDIZ’a, gelecek Partisi Çayırova ilçe başkanı Murat ÇOBAN’a teşekkür eder, ev sahipliğinden ötürü Çayırova Anadolu atlı Spor kulübü başkanı Mücahit POLAT’a teşekkür ederiz.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x