SAADET PARTİSİ’NDEN KAN BAĞIŞI « Bölge Haber Gazetesi

17 Ocak 2022 - 12:43

SAADET PARTİSİ’NDEN KAN BAĞIŞI

SAADET PARTİSİ’NDEN KAN BAĞIŞI
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2020 - 14:46

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı ve Türk Kızılayı Çayırova şubesi,21 Mayıs Perşembe günü ‘’KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR’’ adıyla kan bağışı kampanyası düzenleyecek. 16.00 / 24.00 saatleri arasında düzenlenecek kan bağışı kampanyası, Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı binası önünde (Vakıfbank yanı) gerçekleşecek.

Konuyla alakalı Saadet Partisinden yazılı bir açıklama yapıldı. Saadet Partisi ve Kızılay ortaklığıyla yapılacak olan kampanyanın faydalı olacağı belirtilirken şunlar ifade edildi.

KIZILAY’IN YANINDAYIZ DESTEKÇİSİYİZ

“Saadet Partisi olarak her zaman Kızılay’ın yanında ve destekçisiyiz. Dünyayı etkisi altına alan korona salgını sebebiyle Türk Kızılayı her zamankinden daha yoğun bir çalışma temposunun içerisinde bulunmaktadır. Daha öncede birçok kez Kızılay ile ortak çalışmalar gerçekleştirdik. Saadet Partisi olarak Çayırova’lı hemşerilerimiz ile birlikte yine seferber olacağız. Partimizin STK birimi tarafından kan stokları bu süreçte ciddi manada azalan ve kan bağışına acil ihtiyacı olan Kızılaya destek amaçlı bir çalışma ortaya konuldu. Çayırova halkı duyarlı bir millettir. ‘’Kan bağışı hayat kurtarır’’ mantığıyla davranarak elinden gelen desteği verecektir. kan bağışının önemini başımıza gelmeden bilmeli ve Kızılaya destek olmalıyız. Tüm halkımızı bu kampanyaya davet ediyoruz.”

KAN BAĞIŞI NEREDE YAPILACAK?

Saadet Partisi ve Kızılayın ortak düzenlediği ‘’Kan bağışı Hayat Kurtarır’’ adlı kan bağışı kampanyası 21 Mayıs Perşembe günü 16.00 / 24.00 saatleri arasında Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı binası önünde (Vakıfbank yanında) gerçekleştirilecektir.

BENZER HABERLER