Asmalı Künefe yeni adresinde « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 16:34

Asmalı Künefe yeni adresinde

Asmalı Künefe yeni adresinde
Son Güncelleme :

18 Şubat 2020 - 11:24

11 views

Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası  renkli ve görkemli bir törenle Hacı Halil Mahallesi  E- Karayolu yanında eski Kiler Market mevkisinde   Gebzelilerin hizmetine açıldı. Gebze Belediyesi Mehter Takımı’nın eşliğinde açılan yeni mekana ilk günden Gebzeliler büyük ilgi gösterdiler.

AÇILIŞA YOĞUN İLGİ

İşadamı Uğur Aslan’ın kendi markası Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası’nın açılış törenine Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler Kocaeli Eski Milletvekili Eyüp Ayar, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Gebze Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Gebzespor Kulüp Başkanı Recep Avcı ve çok sayıda iş ve siyaset dünyasından isimler katılarak, Uğur Aslan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Asmalı Künefe ve Kahvaltı Dünyası, çocuk oyun alanları, modern tasarım, güler yüzlü personel, yöresel kahvaltılık ürünler, ücretsiz otopark, bay bayan mescit ve daha pek çok seçenekle hizmet verecek. Hatay Antakya’dan özel 3 künefe ustası bulunan mekanın künefesi ve katmeri damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak. Ayrıca mekan müşterilerine her sabah açık büfe kahvaltı yapma imkanı da sunuyor. Mekanda ayrıca müşteriler için  otopark hizmeti de bulunuyor.

MODERN TASARIM

Asmalı Künefe’nin kendi markaları olduğunu ve yakın zamanda bu markayı franchising olarak yaymayı vermeyi düşündüklerini söyleyen  Gebze’nin sevilen iş adamlarından Uğur Aslan, “İşletmemizde  çocuk oyun alanları, modern tasarım, güler yüzlü personel, yöresel kahvaltılık ürünler, ücretsiz otopark, bay bayan mescit ve daha pek çok seçenekle hizmet veriyoruz. Hatay Antakya’dan özel 3 künefe ustası getirdik, buraya yerleştiler.  Asmalı Künefe’nin künefesi ve katmeri damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak. Ayrıca ‘Kahvaltı Dünyası’ ile  her sabah açık büfe kahvaltı yapma imkanı da sunmaktayız.

ÜRÜNLER ANADOLU’DAN GELİYOR

Ürün tedariklerimizi tamamen doğal ürünlerden ve kendi yerlerinden temin etme yoluna gittiklerini belirten Aslan, ‘ Kars’tan kaşar peyniri, Akhisar’dan zeytin ve zeytinyağı, Bayburt’tan organik bal alıyoruz. . Farklı konsepti ve lezzeti ile hizmet veren mekanımızda her şeyden önce kalite, hijyen ve müşteri memnuniyeti ön planda olacak. Yatırımımız gelecek, amacımız insan odaklı hizmet. Yaptığımız lezzetlerle de insanların damak tadını geliştirmek istiyoruz. Güler yüzlü personelimiz ile Gebzelilere hizmet vermekten mutluluk duyacağız” dedi.

 

BENZER HABERLER